আপোনাৰ সন্তানৰ মোবাইলত আছেনে এই Fikfap App – জীৱন ধ্বংস নিশ্চিত

দৈনন্দিন নতুন কিছু জানিবলৈ Follow

Fikfap App: বৰ্তমান সময়ত কম বয়সীয়া লৰা ছোৱালীবোৰে মোবাইল ব্যৱহাৰ বেছিকৈ কৰা দেখা যায় আৰু এই ক্ষেত্ৰত অভিভাৱকেও বেছি কাণ নিদিয়াই দেখা যায়।

স্কুলীয়া ছাত্ৰ ছাত্ৰীসকলৰ মোবাইল চোৱাৰ এটাই কাৰণ Instagram Reel, Facebook Reel আদি। কিন্তু আপুনি জানেনে ফেচবুকৰ দৰেই দেখা এই Fikfap App আপোনাৰ সন্তানৰ জীৱন ধ্বংস কৰিব পাৰে।

ই কেৱল সন্তনৰেই নহয়, প্ৰতিজন পতিয়ে তাৰ পত্নীৰ, প্ৰতিজন পত্নীয়ে তাইৰ পতিৰ মোবাইল এবাৰ হলেও অলপ ভালকৈ পৰীক্ষা কৰক যে আমি ওপৰত দিয়া আইকনৰ দৰে কোনো এপ্লিকেচন আছে নেকি।

Watch Reel 18+

কি এই Fikfap App?

একেবাৰে সহজ ভাষাত কবলৈ গলে Fikfap App আচলতে এটি ১৮+ Reel App যি Instagram বা TikTok ৰ দৰে কাম কৰে। এই এপৰ জৰিয়তে আপুনি Por* Video Reel অতি সহজেই চাব পাৰিব।

Fikfap App কেনেকৈ ডাউনলোড কৰিব?

যদিও আমি ইয়াত কোনো Fikfap App Download কৰিব কোৱা নাই তথাপি ইয়াক কত পোৱা যায় তাৰ কথা কিছু উল্লেখ কৰিব বিচাৰিছে।

Fikfap Andeoid App Download কৰিবলৈ আপুনি গুগলত এই অপৰ নাম বিচাৰিলে বহুত ৱেবচাইট পাব, তাৰেই পৰা Install কৰিব পাৰিব।

Download FikFap App FREE

এই App নোহোৱাকৈ কেনেকৈ Adul* Reel চাব?

Fikfap আচলতে কোনো Android Application নহয়, ইয়াৰ মূল হল Fikfap ৱেবচাইট। Fikfap App এই ৱেবচাইটৰ এটা সামান্য ৰূপ। আপুনি Fikfap App Install কৰাকৈ এই Reel সমূহ চাব পাৰিব। তাৰ বাবে আপুনি fikfap.com নামৰ ৱেবছাইটত যাব লাগিব।

আপোনাৰ সন্তানেও গুগলত Fikfap বুলি বিচাৰে নেকি? এই খিনি জানিবলৈ আপোনাৰ সন্তানৰ মোবাইলৰ Browser History চাব পাৰে।

বি:দ্ৰ- আমি এই লিখনিৰ জৰিয়তে আপোনাক Adul* Reel দেখিবলৈ উৎসাহিত কৰা নাই। আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যত চিন্তা কৰিয়ে আপোনাৰ বাবে এই লিখনি আগবঢ়োৱা হৈছে।

Leave a Comment