ৰাতি হলেই ছোৱালী বোৰে গুগলত চাৰ্চ কৰে এই ৪ বিধ বস্তু। গুগলে প্ৰকাশ কৰিলে গোপন তথ্য!

দৈনন্দিন নতুন কিছু জানিবলৈ Follow

ছোৱালীৰ মনত কি চলি আছে। ইয়াক বিচাৰি পোৱাটোৱেই পৃথিৱীৰ আটাইতকৈ কঠিন কাম। অৱশ্যে এতিয়া গুগলৰ পৰা এটা ৰিপৰ্ট ওলাইছে। য’ত মহিলাসকলে ইণ্টাৰনেট ব্যৱহাৰৰ সৈতে জড়িত বহু আমোদজনক কথা প্ৰকাশ পাইছে।

অধিক পঢ়কঃ স্বামীৰ পৰা সুখ নোপোৱা মহিলাই দিয়ে এইবোৰ ইংগিত

প্ৰতিবেদন অনুসৰি ভাৰতৰ প্ৰায় ৬ কোটি মহিলাই ইণ্টাৰনেট ব্যৱহাৰ কৰে। য’ত ৭৫ শতাংশ মহিলা ১৫-৩৪ বছৰ বয়সৰ। ইয়াৰ বাহিৰেও কণমানি ছোৱালীয়ে ৰাতি গুগলত কি চাৰ্চ কৰে। এই কথা জানি আপুনি আচৰিত হ’ব। জানো আহক।

সৌন্দৰ্য্যৰ টিপছ

সকলোৱে আনৰ পৰা আঁতৰি থাকিব বিচাৰে। ইয়াৰ বাবে ছোৱালীয়ে ইণ্টাৰনেটত টিপছ বিচাৰে। মুখৰ জিলিকনি বৃদ্ধি কৰিবলৈ কোনবোৰ সৌন্দৰ্য্য সামগ্ৰী ব্যৱহাৰ কৰিব লাগে, কোনবোৰ ব্যৱহাৰ কৰিব নালাগে, ঘৰুৱা উপায় আছেনে। ছোৱালীবোৰে এই বিষয়ে ইণ্টাৰনেটত চাৰ্চ কৰে।

কেৰিয়াৰৰ তথ্য

গুগলৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি ছোৱালীয়ে নিজৰ কেৰিয়াৰক অধিক গুৰুত্ব দিয়ে। ছোৱালীবোৰে নিজৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে বহুত চিন্তা কৰে। ইয়াৰ বিষয়ে তথ্য লাভ কৰক।

অনলাইন শ্বপিং চাইটসমূহ

ছোৱালীবোৰৰ মনত বজাৰ কৰাৰ পৰিকল্পনা আৰম্ভ হয় বুলি ক’লে ভুল নহ’ব। এই কথাটোও গৱেষণাৰ পৰাই ওলাই পৰিছে। ছোৱালীবোৰে অনলাইন শ্বপিং ৱেবছাইটত সন্ধান কৰি ডিল, ৰেহাই আৰু শেহতীয়া সংগ্ৰহ বিচাৰি পায়।

ৰোমান্টিক গীত

আমি সকলোৱে গীত শুনি ভাল পাওঁ। ছোৱালীবোৰে ইণ্টাৰনেটত ৰোমান্টিক গীত বিচাৰি ফুৰে। লগতে ৰোমান্টিক কবিতাৰ সন্ধান কৰে।

এই প্ৰতিবেদন কেৱল সাধাৰণ তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। Notun Kisu এ এই তথ্যৰ নিশ্চয়তা প্ৰদান নকৰে আৰু দায়িত্ব গ্ৰহণ নকৰে।

Leave a Comment