এই সপ্তাহত শনিৰ প্ৰকোপত সমস্যাৰ সন্মুখীন হব এই ৩ ৰাশিৰ লোক

দৈনন্দিন নতুন কিছু জানিবলৈ Follow

ৰাশিফল অনুসৰি এই সপ্তাহত ১০ মাৰ্চৰ পৰা ১৬ মাৰ্চ, ২০২৪ চন সকলো ৰাশিৰ লোকৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’বলৈ গৈ আছে। ৰাশিফলৰ তথ্য অনুসৰি এই সপ্তাহত কিছুমান ৰাশিয়ে স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত উপকাৰ দেখা পাব পাৰে, আনহাতে কিছুমান ৰাশিয়ে কৰ্মক্ষেত্ৰতো সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। পণ্ডিত হৰ্ষিত শৰ্মা জীৰ পৰা জানি লওক এই সপ্তাহ সকলো ৰাশিৰ বাবে কেনেকুৱা হ’ব?

মেষ ৰাশিৰ Weekly Horoscope

এই সপ্তাহে আপোনালোকৰ বাবে মিশ্ৰিত ফলাফল দিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। বিৰোধীয়ে আপোনাৰ কাম নষ্ট কৰাৰ ষড়যন্ত্ৰ কৰি আপোনাক হাৰাশাস্তি কৰিব পাৰে আৰু আপোনাৰ সন্মান তললৈ নমাই আনিব পাৰে। সপ্তাহটোৰ অৱনমিত পৰ্যায়ত আপুনি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত সহায়কাৰী লোকৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ হেৰুৱা আত্মবিশ্বাস পুনৰ লাভ কৰিব।

কৰ্মক্ষেত্ৰত লাভৰ সম্ভাৱনা থাকিব, অৱশ্যে স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ বাবে এই সপ্তাহত আপুনি অশান্তিগ্ৰস্ত হৈ থাকিব। পৰিয়ালৰ কোনো আপোনজনৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিও হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। এই সপ্তাহত যিকোনো ব্যক্তিক অত্যধিক বিশ্বাস কৰিলে আপোনাক বহুত ক্ষতি হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত যিকোনো ডাঙৰ কামৰ দায়িত্ব লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ ব্যৱস্থা পৰীক্ষা কৰক, নহ’লে লোকচান হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃষ ৰাশিৰ Weekly Horoscope

এই সপ্তাহত স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব, যদিও আপুনি কিছু নতুন কাম কৰাৰ সুযোগ পাব। ইয়াত আপুনি নতুন মানুহৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰিব পাৰিব আৰু নতুন কিবা এটা শিকিব পাৰিব। এই সপ্তাহত কৰ্মক্ষেত্ৰত অত্যধিক হুলস্থুলৰ বাবে পৰিয়ালৰ বাবে সময় উলিয়াব নোৱাৰিব, যাৰ বাবে আপুনি পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত আন কাৰোবাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰশীল হোৱাৰ বাবে এই সপ্তাহত আপোনাৰ বৃহৎ লোকচান হ’ব পাৰে।

এই সপ্তাহত আপুনি কিছুমান নতুন দায়িত্ব পাব, যাৰ নিষ্পাদনত আপুনি সফল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰশংসা হ’ব, অৱশ্যে পৰিয়ালত স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাও দেখা যাব। যাৰ বাবে কিছু সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব। এই সপ্তাহত যিকোনো ডাঙৰ লেনদেনত সাৱধান হওক, আনক ধন ধাৰে দিয়াটো এই সপ্তাহত আপোনাৰ বাবে ভাল নহয়।

মিথুন Weekly Horoscope

এই সপ্তাহটো আপোনাৰ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে আচৰিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে বহুদিন ধৰি বাকী থকা আপোনাৰ বহু পুৰণি কাম সম্পূৰ্ণ সফল হ’ব, যিয়ে আপোনাৰ মনটোক উত্তেজিত কৰি ৰাখিব। এই সপ্তাহত আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত এটা ডাঙৰ অফাৰ পাব পাৰে, যিয়ে আপোনাৰ আৰ্থিক সমস্যা সমাধান কৰিব আৰু লাভৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি কৰিব। যদি এই সপ্তাহত নতুন বাহন বা ঘৰ কিনিবলৈ মন গৈছে, তেন্তে কিনিব পাৰিব।

এই সপ্তাহত আপুনি পৰিয়ালৰ লগতে বন্ধু-বান্ধৱীৰ পৰাও সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। লগতে ধৰ্মীয় যাত্ৰাত যাব পাৰি। এই সপ্তাহত আপুনি পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ পত্নী আৰু সন্তানৰ বাবে যিকোনো বিশেষ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। আপুনি তেওঁলোকৰ বাবে ভৱিষ্যতৰ বাবে এটা ডাঙৰ বিনিয়োগ কৰিব পাৰে, যিটো ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে উপকাৰী হ’ব।

কৰ্কট Weekly Horoscope

এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে বহুত ভাল হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব। লগতে এই সপ্তাহত আপুনি বিত্তীয় খণ্ডত হোৱা লোকচানৰ ক্ষতিপূৰণ দিবলৈ সফল হ’ব। এই সপ্তাহটো চাকৰিৰ শিতানৰ মানুহৰ বাবে ভাল বুলি ক’ব পাৰি, কাৰণ আপুনি পদোন্নতি পাব পাৰে।

কোনো বিশেষ ব্যক্তিৰ পৰা কিছু ডাঙৰ সুবিধা পাব পাৰে। এই সপ্তাহে আপোনাৰ বাবে সফলতাৰ নতুন পথ মুকলি কৰিব। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক সম্প্ৰীতি থাকিব, এই সপ্তাহত ঘৰতে কিছু শুভ অনুষ্ঠানৰ আয়োজন হব পাৰে।

সিংহ Weekly Horoscope

এই সপ্তাহত আপুনি কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে, অৱশ্যে আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা আৰু বিবেচনাৰে এই সমস্যাবোৰৰ পৰা মুক্তি পোৱাত সফল হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি কিছু নতুন চাকৰি বিচাৰিব। সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে আপোনাৰ সন্ধান সম্পূৰ্ণ হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত চলি থকা সমস্যাৰ বাবে আপুনি আৰ্থিকভাৱে অসুবিধাগ্ৰস্ত হৈ থাকিব। এই সপ্তাহত বাহন আদি চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হোৱা উচিত।

এই সপ্তাহত ব্যৱসায়ত কাকো বিশ্বাস কৰাটো আপোনাৰ বাবে উপযুক্ত নহয়। যদি আপুনি কোনো নতুন কামত ডাঙৰ টকা বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে তেন্তে অলপ সময় অপেক্ষা কৰক আৰু এই সপ্তাহত কাম কৰক। এই সপ্তাহত আপুনিও অসুস্থতাৰ বাবে অশান্তি পাব। পৰিয়ালৰ কোনোবা এজনৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। লগতে পৰিয়ালত পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ ক্ষেত্ৰত বিবাদৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশিৰ Weekly Horoscope

এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবেও সমানেই ভাল হ’ব। স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা আপুনি সকাহ পাব, যদিও কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যা থাকিব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ ধন কিছুমান ডাঙৰ কামত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে, যাৰ বাবে এই সপ্তাহত আপুনি আৰ্থিকভাৱে অসুবিধাগ্ৰস্ত যেন লাগিব, যদিও আপোনাৰ সিদ্ধান্ত সফল হ’ব। ভৱিষ্যতে ইয়াৰ সুফল লাভ কৰিব।

এই সপ্তাহত আপুনি পৰিয়ালৰ আপোনজনৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটাৰ বাবে চিন্তিত হৈ পৰিব আৰু আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। এই সপ্তাহত আপুনি হয়তো আপোনাৰ বন্ধু-বান্ধৱ আৰু আত্মীয়ৰ পৰা আৰ্থিক সহায় ল’ব লাগিব। আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ লগত মতানৈক্যৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে পাৰিবাৰিক জীৱনত অশান্তিৰ সৃষ্টি হ’ব। বক্তৃতাত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক, নহলে ডাঙৰ বিতৰ্কত আবদ্ধ হৈ পৰিব পাৰে।

তুলা Weekly Horoscope

এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে ভাল বুলি ক’ব পাৰি। আপোনাৰ আচৰণৰ বাবে মানুহ আপোনাৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব আৰু আপোনাৰ বাকী থকা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। লগতে আপুনি কিছুমান ডাঙৰ একচন প্লেনৰ অংশ হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত আপুনি মাটি, অট্টালিকা বা বাহন আদি কিনাৰ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। আৰ্থিকভাৱে এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে ভাল বুলি ক’ব পাৰি। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে।

এই সপ্তাহটোৱে আপোনালোকৰ বাবে লৈ আহিব কিছুমান ডাঙৰ ভাল খবৰ। পৰিয়ালত নতুন সদস্য আহিব পাৰে আৰু ঘৰত শুভ কাম-কাজ সংঘটিত হোৱাৰ সম্ভাৱনাও থাকিব পাৰে। এই সপ্তাহত যদি আপুনি কোনো নতুন বিনিয়োগৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেন্তে কৰিব পাৰে। ইয়াৰ পৰা আপুনি লাভৱান হ’ব। এই সপ্তাহত ঘৰত অহা-যোৱা কৰিব অতিথি।

বৃশ্চিক ৰাশিৰ Weekly Horoscope

এই সপ্তাহত আপোনাৰ বাবে কিছুমান নতুন দায়িত্ব আহিব, যিবোৰ আপুনি সফলতাৰে সম্পূৰ্ণ কৰিব। যাৰ বাবে আপুনি সামাজিক আৰু পাৰিবাৰিক ক্ষেত্ৰত সন্মান লাভ কৰিব। এই সপ্তাহত আপুনি ডাঙৰ ডাঙৰ আৰ্থিক সুবিধা পাব। ইয়াৰ উপৰিও আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বন্ধু-বান্ধৱী আৰু পৰিয়ালৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ বাবে কোনো বিশেষ ব্যক্তিক লগ পোৱাটো সম্ভৱ। আৰ্থিকভাৱে এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব।

এই সপ্তাহত স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ পৰা সকাহ পাব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে ক’ৰবাত ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰিব। পৰিয়ালৰ কোনোবাই হয়তো পদোন্নতি পাব, যাৰ ফলত ঘৰত এক সুন্দৰ পৰিৱেশৰ সৃষ্টি হ’ব। এই সপ্তাহত পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ চিন্তা আপোনাৰ মনত থাকিব। এই সপ্তাহত আপুনি কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰিব।

ধনু ৰাশিৰ Weekly Horoscope

এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে বৰ ভাল বুলি ক’ব নোৱাৰি। এই সপ্তাহত আপুনি হয়তো কিছু দুখৰ খবৰ পাব। আপুনি হয়তো আপোনাৰ প্ৰিয় কোনোবা এজনক হেৰুৱাব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ মনটো অতি দুখী হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি মানসিকভাৱে বিকাৰগ্ৰস্ত যেন লাগিব, যাৰ বাবে আপুনি কোনো কাম কৰিবলৈ মন নাপাব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰতি মানুহৰ আচৰণ ভাল নহ’ব। বিষয়াসকল আপোনাৰ ওপৰত অসন্তুষ্ট হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

এই সপ্তাহটো ব্যৱসায়ত কাম কৰা লোকসকলৰ বাবে ভাল হ’ব। আৰ্থিকভাৱে এই সপ্তাহত কিছু সমস্যা দেখা যাব পাৰে। এই সপ্তাহত কাৰোবাক বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন দিলে আপোনাৰ বাবে ডাঙৰ সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত মাটি সম্পৰ্কীয় বিবাদ আহিব পাৰে, এনে পৰিস্থিতিত নিজৰ ভাষণৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক, নহ’লে আপুনি কোনো প্ৰশাসনিক কামত আবদ্ধ হৈ পৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশিৰ Weekly Horoscope

এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ বিৰোধীৰ প্ৰতি সতৰ্ক হ’ব লাগিব, আপুনি হয়তো কিবা ষড়যন্ত্ৰৰ বলি হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ বাবে বহু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটাৰ বাবে মানসিক চাপত ভুগিব পাৰে। আপোনাৰ ঘনিষ্ঠ কোনোবা এজনৰ বাবে ব্যৱসায়ত ডাঙৰ লোকচানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আজি ব্যৱসায়ত কোনো ই-ডিল নকৰিব, কোনো ব্যক্তিক বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন ধাৰে নিদিব, নহ’লে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। বাহন চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হওক, আঘাত বা দুৰ্ঘটনাৰ সম্ভাৱনা থাকিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশিৰ Weekly Horoscope

এই সপ্তাহটো কুম্ভ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ভাল হ’ব। যদি আপুনি নতুন কামৰ কথা ভাবিছে, তেন্তে এই সপ্তাহতে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। ইয়াত আপুনি লাভ পাব। ব্যৱসায়ত সমবায় অংশীদাৰৰ পৰা আপুনি সহায় লাভ কৰিব। আপুনি হয়তো ক’ৰবাৰ পৰা বিপুল আৰ্থিক সহায় পাব, যিয়ে আপোনাৰ বাকী থকা কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব। এই সপ্তাহত বৃদ্ধি পাব প্ৰতিপত্তি। আৰ্থ-ৰাজনৈতিক ক্ষেত্ৰতো আপোনাৰ মৰ্যাদা বৃদ্ধি পাব। কিছুমান বিষয়ত পত্নী আৰু পৰিয়ালৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে, গতিকে বক্তৃতাত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক।

এই সপ্তাহত আপুনি ঘৰতে শুভ কাম কৰিব পাৰিব, যাৰ ফলত ঘৰৰ পৰিৱেশ উন্নত হ’ব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ মনত নতুন বাহন ক্ৰয় কৰাৰ ধাৰণাটো আহিব পাৰে। লগতে আপুনি সম্পত্তিত ডাঙৰ বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভৰ সম্ভাৱনা থাকে।

মীন Weekly Horoscope

এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ হ’ব। এই সপ্তাহটোৱেই হ’ব আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ টাৰ্নিং পইণ্ট। আপুনি হয়তো এটা ভাল দায়িত্বশীল পদ পাব। ভাল মানুহ লগ পোৱাটো এই সপ্তাহত হ’ব। আপুনি হয়তো কোনো নিৰ্দিষ্ট কামৰ বাবে ওলাই যাব পাৰে। লগতে আজি এই সপ্তাহত আপোনাৰ দলৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। আপোনাৰ মনলৈ বহুতো নতুন পৰিকল্পনা আহিব পাৰে, যিবোৰ আপুনি কাৰ্যকৰী কৰা দেখা যাব।

এই সপ্তাহটো পৰিয়ালৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এক সুন্দৰ সময় হ’ব। পত্নী আৰু সন্তানৰ সৈতে ঘৰত ভাল সময় কটাব। বহুদিনৰ পৰা চলি থকা কিছুমান সৰু সৰু পাৰ্থক্য পৰিয়ালত শেষ হ’ব। লগতে এই সপ্তাহত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বাবে যিকোনো নিৰাপত্তা পুঁজি জমা কৰিব পাৰিব।

ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। Notun Kisu-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে। লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

Leave a Comment