মংগল গ্ৰহ কুম্ভ ৰাশিত প্ৰৱেশ, এই ৰাশিৰ বাবে সমস্যা বাঢ়িব, টকাৰ লোকচান হব পাৰে, সাৱধান হওক

Notun Kisu

Be careful Mars enters Aquarius

জ্যোতিষত মংগল গ্ৰহক সাহস আৰু বীৰত্বৰ গ্ৰহ হিচাপে গণ্য কৰা হয়। নটা গ্ৰহৰ ভিতৰত মংগল গ্ৰহৰ যোদ্ধা আৰু সেনাপতিৰ মৰ্যাদা আছে, যিটো প্ৰকৃতিত অতি হিংস্ৰ গ্ৰহ বুলি গণ্য কৰা হয়। ৰাশিফলত মংগল গ্ৰহৰ স্থান শক্তিশালী হ’লে ব্যক্তিজনে সকলো ধৰণৰ আৰাম, সুস্বাস্থ্য আৰু চোকা বুদ্ধিমত্তা লাভ কৰে।

যিসকলৰ ৰাশিফলত মংগল গ্ৰহ ভাল স্থান আছে তেওঁলোকে কেৰিয়াৰত সন্মান আৰু স্থান লাভ কৰে। মংগল গ্ৰহৰ মেলেফিক অৱস্থানে এই সকলোবোৰ ক্ষেত্ৰতে ক্ষতি কৰে। মংগল গ্ৰহই ২০২৪ চনৰ ১৫ মাৰ্চত নিশা ০৫:৪২ বজাত কুম্ভ ৰাশিৰ ট্ৰেনজিট কৰিবলৈ গৈ আছে। মংগল গ্ৰহৰ এই ট্ৰেনজিট কিছুমান মানুহৰ বাবে ভাল নহ’ব। এই ৰাশিৰ বিষয়ে জানো আহক।

বৃষ ৰাশিঃ মংগল গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিটৰ বাবে বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে বহু ধৰণৰ লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাত আপুনি অশান্তি পাব। এই ট্ৰেনজিটে আপোনাৰ খৰচ বৃদ্ধি কৰিবলৈ গৈ আছে। আপুনি হয়তো পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে বহুত টকা খৰচ কৰিব লাগিব। এই সময়ছোৱাত মানুহে সম্পত্তিৰ বিবাদৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। এই ট্ৰেনজিটৰ সময়ত বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে চাকৰিৰ সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। চাকৰি সলনি কৰিব লাগিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ ওপৰত কৰ্মৰ চাপ বাঢ়িব পাৰে। এই ৰাশিৰ থলুৱা লোকসকলে সফলতা লাভ কৰিবলৈ বহু প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হয়। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ বাবে একোৱেই সহজ নহ’ব। সম্পৰ্কতো সমস্যা আহিব।

কৰ্কট ৰাশিঃ মংগল গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিট কৰ্কট ৰোগৰ স্থানীয় লোকৰ বাবে ভাল নহ’ব। এই সময়ত আপুনি অতি মানসিক বিকাৰগ্ৰস্ত হ’ব। সন্তানৰ ভৱিষ্যতক লৈ আপুনি চিন্তিত হৈ পৰিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি কোনো ধৰণৰ পৰিৱৰ্তন কৰাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগে অন্যথা আপুনি অধিক নেতিবাচক পৰিণতিৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। এই ট্ৰেনজিটৰ সময়ত আপোনাৰ বাবে আৰ্থিক লোকচানৰ সম্ভাৱনা আছে। এই সময়ছোৱাত কৰ্কট ৰোগৰ স্থানীয় লোকে বহু ধৰণৰ খৰচৰ মাজেৰে পাৰ হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত কৰ্কট ৰোগৰ স্থানীয় লোকৰ বাবে মংগল গ্ৰহৰ যাত্ৰা ভাল নহ’ব। চাকৰিৰ সন্তুষ্টি নাপাব। এই ৰাশিৰ থলুৱা লোকে আশা অনুযায়ী ফলাফল নাপাব। এই ট্ৰেনজিটৰ বাবে ব্যৱসায়তো আপুনি বৃহৎ লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশিঃ মংগল গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিট তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ বাবে ভাল নহ’ব। আপোনাৰ কামত সন্তুষ্টি অনুভৱ নকৰিব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ অগ্ৰগতিত বহুতো বাধা আহিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ ওপৰত কৰ্মৰ চাপ বাঢ়িব পাৰে। তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে ব্যৱসায়ত উত্থান-পতনৰ সন্মুখীন হ’ব। এই ট্ৰেনজিটে তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে আৰ্থিকভাৱে বহু সমস্যা কঢ়িয়াই আনিব। আপুনি বহু ধৰণৰ দায়িত্বৰে আগুৰি থাকিব পাৰে আৰু ইয়াৰ বাবে আপোনাৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ সংগীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক তিক্ত হ’ব পাৰে। এই ট্ৰেনজিটৰ সময়ত আপুনি কিছুমান পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

Leave a Comment