মহাশিৱৰাত্ৰিৰ আগতেই ভাগ্য মুকলি – এই ৪ ৰাশিৰ লোকে লাভ কৰিব মহাদেৱৰ আশীৰ্বাদ

দৈনন্দিন নতুন কিছু জানিবলৈ Follow

জ্যোতিষত বুধ গ্ৰহক ৰাজকুমাৰ বুলি গণ্য কৰা হয়। বুধ গ্ৰহক বুদ্ধি, চিন্তা আৰু শিক্ষাৰ প্ৰতীক হিচাপে গণ্য কৰা হয়। জ্ঞান, চিন্তা ক্ষমতা আৰু কৰ্ম দক্ষতাৰ কাৰক বুলিও গণ্য কৰা হয়।

০৭ মাৰ্চৰ পুৱা ০৯:২১ বজাত বুধ মীন ৰাশিৰ জল মৌলত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ ওলাইছে। মীন ৰাশিত ইয়াৰ ট্ৰেনজিটৰ বাবে বহুতো ৰাশি আছে যাৰ বাবে গ্ৰহটোৰ এই ট্ৰেনজিটটো শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়।

এই লেখাটোত জ্যোতিষী পণ্ডিত অৰবিন্দ ত্ৰিপাঠীৰ পৰা বিতংভাৱে জানি লওক।

বৃষ ৰাশিৰ লোক ধনী হ’ব

বৃষ ৰাশি লোকৰ বাবে বুধৰ পৰিবহণ শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়। বুধ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনৰ বাবে এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ আয়ৰ উৎস বৃদ্ধি পাব। এই সময়ত আপোনাৰ সমগ্ৰ মনোযোগ ধন উপাৰ্জনত থাকিব। বৃষ ৰাশিৰ লোকে নিজৰ কেৰিয়াৰত ভাল স্থান লাভ কৰিব পাৰে। বৃষ ৰাশিৰ লোকে পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব পাৰে।

কৰ্মক্ষেত্ৰত অগ্ৰগতি লাভ কৰিব মিথুন ৰাশি

মিথুন ৰাশিৰ লোকৰ বাবে বুধ ৰাশিৰ ট্ৰেনজিট অতি ফলপ্ৰসূ বুলি গণ্য কৰা হয়। এই ৰাশিৰ মানুহে ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব পাৰে। হঠাৎ আৰ্থিক লাভও পাব পাৰে। দীঘলীয়া দূৰত্বও যাব পাৰে। আপোনাৰ উৰ্ধতন বিষয়াৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব পাৰে। ব্যৱসায়িক খণ্ডত থকা মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলেও বুধ গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিটৰ দ্বাৰা উপকৃত হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশিৰ লোকে পাব শুভ ফল

বুধ ৰাশিৰ ট্ৰেনজিটে সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে শুভ ফল কঢ়িয়াই আনিছে। ভগৱান বুধৰ কৃপাত এই ৰাশিৰ লোকে আৰ্থিকভাৱে লাভৱান হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়িক সুবিধাও পাব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত আগবাঢ়ি যাব। সিংহ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে এই গ্ৰহ ট্ৰেনজিটে জীৱনত সফলতা কঢ়িয়াই আনিছে। জীৱনত সুখ থাকিব।

মীন ৰাশিৰ লোক উপকৃত হ’ব

বুধ ৰাশিৰ ট্ৰেনজিট মীন ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ভাল বুলি গণ্য কৰা হয়। এই ৰাশিৰ লোকে আকাংক্ষিত ফলাফল পাব পাৰে। এই ৰাশিৰ লোকসকলে চাকৰিত সফলতাৰ সম্ভাৱনা দেখিবলৈ পাইছে। প্ৰেমৰ বিষয়তো শুভ ফল লাভ কৰিব পাৰি। অভিভাৱকৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। লগতে যি কাম কৰিবলৈ সিদ্ধান্ত লয়। সেইটোত আপুনি নিশ্চয় সফলতা লাভ কৰিব।

ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। Notu Kisu -এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে।লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

2 thoughts on “মহাশিৱৰাত্ৰিৰ আগতেই ভাগ্য মুকলি – এই ৪ ৰাশিৰ লোকে লাভ কৰিব মহাদেৱৰ আশীৰ্বাদ”

Leave a Comment