১১১ বছৰ পিছত একেলগে হোলী আৰু চন্দ্ৰ গ্ৰহন – ভাগ্য মুকলি হব এই ৰাশিৰ লোকৰ

দৈনন্দিন নতুন কিছু জানিবলৈ Follow

২৫ মাৰ্চৰ হোলীৰ দিনা বছৰৰ প্ৰথম চন্দ্ৰগ্ৰহণ হ’বলৈ গৈ আছে।সূৰ্যগ্ৰহণৰ সময়ত চন্দ্ৰ কন্যা ৰাশিত থাকিব।এই ৰাশিত ইতিমধ্যে ৰাহু উপস্থিত আছে। বৈদিক পঞ্জিকা অনুসৰি সময়ে সময়ে সূৰ্যগ্ৰহণ আৰু চন্দ্ৰগ্ৰহণ ঘটে।ই মানুহৰ জীৱনত গভীৰ প্ৰভাৱ পেলায়।

জ্যোতিষৰ হিচাপ অনুসৰি হোলীত চন্দ্ৰগ্ৰহণ সংঘটিত হোৱাটো প্ৰায় হোলীৰ চন্দ্ৰগ্ৰহণৰ এই ঘটনাৰ লগত জড়িত ১১১ বছৰ। তিনি ৰাশিৰ বাবে ইয়াক শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়।

মেষ ৰাশি –

এই চন্দ্ৰগ্ৰহণ মেষ ৰাশিৰ বাবে উপকাৰী হ’ব পাৰে কাৰণ আপোনাৰ পৰিকল্পনা গতি লাভ কৰিব আৰু আপুনি কিছু আৰ্থিক লাভ পাব পাৰে। আবদ্ধ টকা পোৱা যাব।মেষ ৰাশি থকা মানুহে হয়তো সন্তানৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ পাব। ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব।

তুলা ৰাশি –

চন্দ্ৰগ্ৰহণ তুলা ৰাশিৰ বাবেও অনুকূল দেখা গৈছে। তাত সম্পত্তি ক্ৰয় কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। সন্মান বাঢ়িব, আপোনাৰ কেৰিয়াৰত ভাল খবৰ পাব, চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ত সন্তুষ্টি পাব, টকা সঞ্চয় কৰিব পাৰিব। বেংকৰ বেলেঞ্চ বৃদ্ধি হ’বলৈ গৈ আছে।

কুম্ভ ৰাশি –

কুম্ভ ৰাশিৰ চন্দ্ৰগ্ৰহণৰ পিছত কুম্ভ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ভাল দিন আৰম্ভ হ’ব পাৰে। কৰ্মসংস্থাপনৰ ক্ষেত্ৰত নতুন সুযোগ আহিব। আপোনাৰ ব্যক্তিত্ব উন্নত হ’ব আৰু অংশীদাৰিত্বৰে ব্যৱসায় কৰাসকলে বিশেষ সফলতা লাভ কৰিব। শুভ বা শুভ কাম ঘৰতে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰি আৰু আপুনি নিজৰ কেৰিয়াৰত এক উচ্চ পদক্ষেপ গ্ৰহণ কৰিব পাৰে।

ইয়াত দিয়া তথ্য জ্যোতিষৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি কেৱল তথ্যৰ বাবেহে দিয়া হৈছে। Notun Kisu-এ এই কথা নিশ্চিত কৰা নাই। যিকোনো প্ৰতিকাৰ গ্ৰহণ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিষয়ৰ বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ নিশ্চয় ল’ব লাগে।লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

1 thought on “১১১ বছৰ পিছত একেলগে হোলী আৰু চন্দ্ৰ গ্ৰহন – ভাগ্য মুকলি হব এই ৰাশিৰ লোকৰ”

Leave a Comment